wszystko o konopiach i marihuanie

Cannabis Coach

Skuteczna terapia na raka

w marihuana/olej rso

Wielu osób już doznało dobrodziejstw i magicznej wręcz mocy oleju RSO /z CBD i THC/. W Polsce oczywiście jest to zakazany, okrutny narkotyk. W krajach kolonialnych jak nasz, zawsze dobro kolonizatora /koncernów/ jest ponad dobrem społecznym. Wystarczy podać fakt przymusowych szczepień, jak słyszę powiązanych ponoć z 500+. Niedozwolone jest, aby popularna i legalna była …

skuteczna terapia na raka!

Cannabis CoachMetodę tę opracował Amerykanin Rick Simpson, z zawodu inżynier mechanik. W Stanach tysiące osób skorzystało już z tej metody i wyleczyło się z nowotworu. Ale do tej pory ani rząd, ani też koncerny mogące swobodnie dofinansować ten lek nie są zainteresowane tym specyfikiem. Przyczyna? Brak rentowności!

Simpson opracował tę metodę, gdy sam zachorował na raka /nowotwór złośliwy skóry/. Stanął przed problemem jak wszędzie, czy żyć, czy dać się zabić. Opracowana metoda jest bajecznie prosta. Jest to po prostu wyciąg z konopiach indyjskich, a właściwie oleju z konopi, tych konopi zwanych marihuaną.

Razu pewnego pan Simpson /fajne nazwisko nota bene/, patrząc na swoje rany w lustrze, przypomniał sobie badania przeprowadzone na uniwersytecie w Wirginii, w których mowa była o THC /aktywny składnik marihuany/, który może wyleczyć raka.

Wziął trochę oleju z konopi i nakapał bezpośrednio na ranę. Po kilku dniach przeżył szok. Rany się zagoiły, a skóra została zregenerowana.

Pan Simpson osobiście wyleczył się z raka, a także ponad 5 tysięcy osób w całych Stanach Zjednoczonych. Jednym z bardziej spektakularnych wyleczeń był przypadek 80-letniego mężczyzny chorego na raka płuc. Lekarze nie dawali mu żadnych szans wyleczenia i zakładali, że umrze w ciągu 48 godzin. A tu napatoczył się pan Simpson z kropelkami w kieszeni, cyk i raka nie ma.

Jak relacjonuje pan Simpson, trzydzieści minut po podaniu oleju RSO z konopi starszy pan ożył i zaczął normalnie oddychać. Po kilku godzinach jego oddech ustabilizował się całkowicie. Po trzech miesiącach nowotwór zniknął, a przy okazji cukrzyca. Cuda Panie … cuda 🙂 .

Mimo iż sama marihuana jest legalna w USA /w wielu stanach/, pan Simpson napotyka na problemy, gdy chce rozpowszechnić swoją metodę walki z rakiem. W Polsce też mamy kilku zapaleńców -lekarzy, którzy usiłują leczyć marihuaną z rewelacyjnym skutkiem, ale póki co nie zapowiada się amnestia. Żaden z liczących się gigantów rynku farmaceutycznego nie przyczyni się do walki z nowotworami, bo nie jest to rentowne, nie ma przyszłości i nie ma w tym biznesu. Pacjent zdrowy to brak kasy.

Zadziwiająco smutne jest też postrzeganie tematów marihuany i RSO przez społeczeństwo. Zamiast poczytać, zrozumieć i wspierać, to co już zostało udowodnione i naukowo stwierdzone, to nagminnie ganią i powielają kłamstwa na temat marihuany, ze szkodą dla samych siebie, swoich bliskich i wszystkich potencjalnie chorych na dowolnego raka, ale i wielu innych groźnych lub mniej groźnych chorób. Sam kilkakrotnie razy już byłem straszony, a i jest kilka złośliwości. No ale mamy wolność słowa :).

Źródło: www.augustynski.eu/rso-skuteczna-terapia-na-raka/

PS. Co jest prawdą dziś, okazuje się fałszem jutro. – Monteskiusz

______
#RSO

Tags:

Najnowsze od marihuana

Cannabis Coach

Rzecz o marihuanie

Wielu z nas, tych którzy już zrozumieli i uwierzyli w zbawienne skutki
Cannabis Coach

Biblijne drzewo życia

Na bardzo istotny fakt zwrócił uwagę jeden z czytelników DZIENNIKA WARIATA. Zwrócił
Credo

Credo

Oczywiście dla jasności konopie, a w szczególności marihuana, są w Polsce nielegalne.
Translate »
Idź do Góry