wszystko o konopiach i marihuanie

Cannabis Coach

I mamy medyczną marihuanę

w marihuana

U nas pierwsze dni po “wprowadzeniu” MM czyli medycznej marihuany, radość medialna i w ogóle, a obok, za granicą, za 66 mld dolarów Bayer przejął Monsanto, koncern specjalizujący się w biotechnologii, czyli GMO. Producenci marihuany obawiają się monopolizacji rynku i produkcji marihuany GMO. Ot …

i mamy medyczną marihuanę.

Cannabis CoachTo znamienne przejęcie koncernu Monsanto przez koncern Bayer oznacza wzmocnienie pozycji monopolisty niemieckiej firmy Bayer oraz zwiększenie ilości modyfikowanej genetycznie żywności na rynku europejskim i światowym. Obawę wzbudza przejęcie przemysłu konopnego, gdyż koncern Monsanto, związany jest z Scotts Miracle-Gro, która to firma przeznaczyła ostatnimi czasy 500 mln dolarów na wykupienie mniejszych firm związanych z produkcją marihuany na świecie. Do tej pory wykupili już firmy: General Hydroponics, Botanicare oraz Gavita /producenci marihuany/.

Istnieje niebezzasadna obawa, że Bayer, jak już drzewiej bywało, zmonopolizuje także rynek marihuany. Bayer już nieraz pokazał co potrafi, począwszy od stworzenia heroiny /Bayer jako pierwsze przedsiębiorstwo był jej masowym producentem/ używanej jako środek przeciwbólowy i lek na kaszel, poprzez gaz musztardowy, tak wspaniale używany w okopach podczas pierwszej wojny światowej.

Koncern Bayer przejął już prawie w całości światowy rynek leków i rolniczy. Teraz czas na konopie? Już i tak zawężona przez korporacje różnorodność i dostępność naturalnych nasion, utrudnia uprawy. Teraz na dodatek planowane jest pełne zmodyfikowanie genetyczne rośliny tak, by plantatorzy i producenci rolni musieli rok w rok kupować nasiona i stosować specjalne chemikalia do wzrostu.

Czy taki los czeka medyczną marihuanę, by stać się genetycznie modyfikowanym szajsem?

Z ostatniej chwili /2017.06.24-19:50/: Koszt zakupu jednego grama MM ma oscylować w granicy 12-15 euro czyli około 50 zł. Marihuana do naszych aptek będzie sprowadzana z Izraela.

Żródło: www.augustynski.eu/i-mamy-medyczna-marihuane/

PS. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

____
#MM

Najnowsze od marihuana

Cannabis Coach

Rzecz o marihuanie

Wielu z nas, tych którzy już zrozumieli i uwierzyli w zbawienne skutki
Cannabis Coach

Biblijne drzewo życia

Na bardzo istotny fakt zwrócił uwagę jeden z czytelników DZIENNIKA WARIATA. Zwrócił
Credo

Credo

Oczywiście dla jasności konopie, a w szczególności marihuana, są w Polsce nielegalne.
Translate »
Idź do Góry